| Art.nr. | Eigenschappen | Sterkte | Draad-Øl | max. toel. Belasting | |
|
-
|
6 mm
|
M 8
|
6000 N
|
||
|
Brandveiligheidsgetest
|
8 mm
|
M 10
|
9500 N
|
||
|
Brandveiligheidsgetest
|
9 mm
|
M 12
|
10000 N
|
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| EAN | 9009258764772 |
| Afmeting | 34 x 19 mm |
| Eigenschappen | - |
| Draad-Øl | M 8 |
| max. toel. Belasting | 6000 N |
| Profil | 41/21 + 41/41 |
| Sterkte | 6 mm |
| VPE | 100 Stuk |