Toepassingsgebied:
Beschrijving:
De Recamic is een krachtige slijpschijf van de nieuwste generatie voor de meest veeleisende toepassingen in de metaalbouw en industrie.
Dankzij het gebruik van een speciaal behandelde keramische korrel overtuigt deze met zijn maximale levensduur en uitzonderlijke verwijderingssnelheid.
Highlights:
Gebruik een haakse slijper met hoog vermogen (> 1.400 watt)
| Vorm | F27 |
| EAN | 9009258561128 |
| Opname | 22,23 mm |
| Sterkte | 7 mm |
| Ø | 230 mm |
| Uitvoering | Gekropt |
| Korreltype | Keramisch korund |
| voor materiaal | Staal, Inox |
| Specificatie | CA 24-P-BF-80 |
| Opmerkingstekst | Gebruik een haakse slijper met hoog vermogen (> 1.400 watt) |
| VPE | 10 Stuk |