2680 991 - Reservebatterij CR2032-3 V
| EAN | 9009258721706 |
| Benaming | optrel p550 lashelm |
| Gewicht | 495 g |
| Gezichtsveld | 50x100 mm |
| Helder-/Zichtniveau | 4/9-13 |
| Displaykleur | groen |
| Classificatie EN 379 | 1/1/1/2 |
| Opmerkingstekst | 2680 991 - Reservebatterij CR2032-3 V |
| VPE | 1 Stuk |