Toepassingsgebieden, vooral voor raamconstructies:
De interne versterking verbinden met het PVC-U raamprofiel. Verbindingsplaten of beugels op het aluminium raam schroeven.
Aantekening:
Minimale schroeflengte = klemdikte + materiaaldikte + boorpuntlengte + 8 mm
| Vorm | N |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| Sterkte | inzetgehard |
| DIN | 7504 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258103335 |
| Aandrijving | PH 2 |
| d | M 4 mm |
| dk | 7,5 mm |
| k | 2,8 mm |
| l | 20 mm |
| lp | 5 mm |
| Draaduitvoering | Volledig schroefdraad |
| VPE | 1000 Stuk |