| Art.nr. | d | d1 | k | l | |
|
2 mm
|
3,5 mm
|
1,2 mm
|
5 mm
|
||
|
3 mm
|
5,2 mm
|
1,8 mm
|
8 mm
|
Introducer naar keuze van de fabrikant.
ISO 8746 vervangt DIN 1476 | Uitwisselbaarheid bestaat.
| Materiaal | RVS A4 |
| ISO | 8746 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258317992 |
| d | 3 mm |
| d1 | 5,2 mm |
| k | 1,8 mm |
| l | 8 mm |
| Opmerkingstekst | Introducer naar keuze van de fabrikant. ISO 8746 vervangt DIN 1476 | Uitwisselbaarheid bestaat. |
| VPE | 1000 Stuk |