| Art.nr. | d | VPE | |
|
M 10 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 10 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 12 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 12 mm
|
50 Stuk
|
||
|
M 12 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 14 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 16 mm
|
50 Stuk
|
||
|
M 16 mm
|
50 Stuk
|
||
|
M 18 mm
|
50 Stuk
|
||
|
M 20 mm
|
50 Stuk
|
hohe Form
| Materiaal | RVS A2 |
| DIN | 1587 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258543254 |
| d | M 4 mm |
| e | 7,74 mm |
| h | 8 mm |
| m | 3,2 mm |
| s | 7 mm |
| VPE | 200 Stuk |