| Art.nr. | dk | Aandrijving | d | k | l | VPE | |
|
7,60 mm
|
TX 20 + PIN
|
M 4 mm
|
1,95 mm
|
10 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
7,60 mm
|
TX 20 + PIN
|
M 4 mm
|
1,95 mm
|
12 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
7,60 mm
|
TX 20 + PIN
|
M 4 mm
|
1,95 mm
|
16 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
7,60 mm
|
TX 20 + PIN
|
M 4 mm
|
1,95 mm
|
20 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
7,60 mm
|
TX 20 + PIN
|
M 4 mm
|
1,95 mm
|
25 mm
|
500 Stuk
|
||
|
7,60 mm
|
TX 20 + PIN
|
M 4 mm
|
1,95 mm
|
30 mm
|
500 Stuk
|
||
|
7,60 mm
|
TX 20 + PIN
|
M 4 mm
|
1,95 mm
|
35 mm
|
500 Stuk
|
||
|
7,60 mm
|
TX 20 + PIN
|
M 4 mm
|
1,95 mm
|
40 mm
|
500 Stuk
|
||
|
7,60 mm
|
TX 20 + PIN
|
M 4 mm
|
1,95 mm
|
50 mm
|
100 Stuk
|
||
|
7,60 mm
|
TX 20 + PIN
|
M 4 mm
|
1,95 mm
|
8 mm
|
1000 Stuk
|
Veiligheidsschroef met halfronde kop ~ ISO 7380-1 met binnenzeskant (TX) en PIN
Voordelen:
Aantekening:
Voor montage en demontage is speciaal gereedschap (bit) nodig (itemnr. 0702 34...)
| Materiaal | RVS A2 |
| Sterkte | FKL 070 |
| ISO | 7380-1 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258784053 |
| Aandrijving | TX 40 + PIN |
| d | M 8 mm |
| dk | 14 mm |
| k | 4,10 mm |
| l | 50 mm |
| Alternatief artikel voor | 8269000000056 1 |
| VPE | 200 Stuk |