| EAN | 8711563262843 |
| Model | RS TOWER 55-S |
| Fabrikantscode | T550063 |
| Cradle to Cradle® | Ja |
| EN 1004 | Ja |
| EN 1004 belastingsklasse | 3 |
| Frame breedte | 1.35 m |
| Garantie | 5 jaren |
| Keuringsinstantie | TÜV |
| Maximaal aantal personen op platform | 2 |
| Maximale belasting | 750 kg |
| Maximale platformhoogte binnen | 2.8 m |
| Maximale platformhoogte buiten | 2.8 m |
| Maximale stahoogte | 2.8 m |
| Maximale werkhoogte | 4.8 m |
| Maximale werkhoogte binnen | 4.8 m |
| Maximale werkhoogte buiten | 4.8 m |
| Minimum aantal personen opbouw | 2 |
| Opbouwmethode | Safe-Quick® |
| Platformlengte | 3.05 m |
| Platformsamenstelling | dubbel |
| Platformtype | Hout |
| Producthoogte gebruiksstand | 4.04 cm |
| Steigerbreedte | 1.35 m |
| Steigerlengte | 3.05 m |
| Toegangsklasse | XXXD |
| Trede / sport afstand | 28 cm |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 7.10 x 3.05 m x m |
| VPE | 1 Stuk |